EGETEKNİK İLE FARKI YAŞA

Müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmadan, müşterilerimize “farkı yaşatarak” 22 yıldır sizin için çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz..

2002 yılında Bursa ilinde kurulan Egeteknik Endüstriyel Çözüm Merkezi, oluşturduğu yenilikler ile sektör içerisinde yükselmeye başlamış ve sektörün belirleyicisi konumuna gelmiştir. Her gün gelişen bünyesi ve yükselen grafiğiyle bugün Bursa ilinin en etkin hırdavat - cıvata dağıtım ve pazarlama şirketi olan Egeteknik, malzeme tedariğinin yanı sıra konusunda uzman çalışan personelleriyle de çözümün merkezi olmuştur. Verdiğimiz taahhütlerin zamanında gerçekleştirilmesi ve malzeme kalitesine verdiğimiz önem, çeşitli sektörlerden saygın şirketleri firmamızın müşteri portföyüne eklenmesini sağlamıştır.

Endüstriyel alanda ihtiyaçlarınızın tamamına çözüm üretmeye çalışan Egeteknik Endüstriyel Çözüm Merkezi, kurumsallaşma yolunda da büyük adımlar atarak kendi bünyesi içerisinde almış olduğu kararla yeni bir yapılanmaya geçmesiyle Havalı, elektrikli, akülü makinalar ve mekanik el aletleri satışında Egetools, iş güvenliği ve ekipmanları satışında Egeprosafe, kimyasal ürünler ve endüstriyel yapıştırıcılar satışında Egeprochem, kıvılcım çıkarmayan el aletleri satışında ise Egexproof’u oluşturmuştur.

Egeteknik Endüstriyel Çözüm Merkezi 22 yıldır, mümkün olan en iyi çözümü, en uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden sunma prensibiyle hareket ederken almış olduğu ISO 9001:2015 ve ISO 10002:2018 belgeleri ile bu kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.